Dlouhodobá frustrace

Nikina zeptal se před 9 měsíců

Dobrý den,
potřebovala bych poradit, už nevím kudy dál.
S psychikou mám problémy od mala, kdy jsem byla šikanovaná ve škole, doma o mě nejevili zájem. Mám velmi nízké sebevědomí a poslední dobou neusálý pocit, že vše jen pokazím.
Mám manžela který je poslední dobou hodně podrážděný a až zlý na děti. Máme spolu dvě děti (9 a 7 let). Starší je hodně citově založený a každý křik svého otce nese těžce, já se pak s manželem hádám, protože je mi syna líto. 
Před 3 lety mi zemřela babička a od té doby se cítím čím dál tím hůř. Hodně jsem přibrala takže mé sebevědomí je ještě nižší, manžel je extrémě žárlivý takže to mi také moc nepřidává. Vloni před Vánocemi jsem přišla o práci a měla jsem dost silné deprese, které s novou prací trochu přešly, ale stále mám pocit úzkosti a jsem pořád nervozní. Nic mě nebaví, mrzí mě že jsem furt doma a život mi utíká.
tak jsem manžela přesvědčila, že si pořídím psa. Manžel byl proti ale nakonec se mnou pro psa jel. Koupila jsem si svého vysněného psa, mám ho doma 2,5 měsíce a od začátku místo abych byla štastná tak se trápím a psa nenávidím (přitom vím, že on za to nemůže). Nejradši bych ho vrátila, ale syn by byl neštastný. Citím se kvůli tomu hodně špatně a nevím co mám dělat. Jsem nervozní, podrážděná a odnáší to pes :(
Z každou radu budu moc vděčná.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 měsíců

Milá NIki,
celkově je třeba začít na sobě pracovvat – nejlépe cestou sebelásky – dávám vám k dispozici první krok – jedno video z kurzu o sebelásce zde.  
Přeji vše dobré – pokud budete chtít systematicky a konkrétně se sebou pracovat, jsem vám k dispozici v psychologické poradně na živo i online. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.