Dlouhodobé potíže

Petra zeptal se před 3 měsíce

Dobrý den, moje potíže začaly cca před třemi roky, po jídle se mi udělalo nevolno, tlak ve břiše, někde nad pupíkem , zvedání žaludku bez zvracení, spíše asi pocit, že se mi špatně dýchá, ze začátku tyto stavy trvali i několik hodin, dnes už je to lepší, byla jsem na gasto vyšetření, vše v pořádku, zkusila jsem i psychiatra, výsledek žádný, při potížích neurol ( to bych ho musela brát pořád). Někdy je vše v pořádku, ale často mě přepadají tyto stavy nevolnosti, tlaku v břiše, únava, pocit na omdlení, bušení srdce, rychlý tep (normálně mívám tlak kole 100/ 70, tep mezi 80 až 90) návaly. Přepadne mě strach, že zkolabuji. Jsem jak v začarovaném kruhu, za jakoukoli radu ke zmírnění obtíží děkuji. Pořád na to musím myslet. Děkuji a přeji vše dobré.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 měsíce

Milá Petro,
pravděpodobně trpíte panickými atakami. Vy popisujete, že pořád na to musíte myslet… proč? Kdo, co vás k tomu nutí. Vy jste pánem svých myšlenek. Začarovaný kruh z toho činíte tím, že tomu dáváte tu duležitost, že starch z toho, že by to mohlo přijít vás paralyzuje dopředu … je na vás, zda se rozhodnete žít tady a ted nebo strachem z budoucnosti.
Chápu, že vás to bude stát vědomé rozhodnutí, vědomou práci sama se sebou a odvahu postavit se tomu, co přijde.
Když budete chtít podpořit v tomto procesu léčebnými meditacemi, jsem tu pro vás :) .
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.