dlouhodobý stres

Michaela zeptal se před 4 měsíce

Dobrý den, měla bych takový dotaz. Celkem mě to trápí a vůbec nevím co s tím. S partnerem jsme spolu půl roku a ze začátku jsme měli hodně často sex. Jenže pak jsem měla problémy s menstruací a měla jsem 17 dnů zpoždění, oba jsme se báli, že se jedná o těhotenství. Gynekolog nám to vyvrátit a pro jistotu jsem si nechala napsat antikoncepci aby jsme měli i s kondomem dvě ochrany. Ani jeden nejsme připraveni mít dítě. Přítel je od té doby co se týče sexu odtažitější, tak jsme si o tom promluvili a on mi řekl, že je ve stresu z toho, že nechtěně otěhotněním i když ví, že máme dvě ochrany tak ten stres tam pořád je. Neměli by jste nějakou radu jak mu z toho stresu pomoci? Chybí mi dřívější fyzický kontakt a vůbec si nevím rady. Moc děkuji za případnou odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 měsíce

Milá Míšo,
váš vztah je drobet neurotický – dvě ochrany před životem… Partnerův stres z případného vašeho těhotenství – něco je špatně – bud partnerův vztah k vám, k životu… 
Víte – ona sexuální aktivita je o plození – o životě …
Oddělovat sex od lásky a od života je zhouba lidstva…
Takže tak nějak.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.