Dluh

Honza zeptal se před 4 roky

Dobrý den mám takový problém mám dluh o kterém moje žena nevy a mám strach ji to říct ona je hroznej nervák a kdys něco provedu tak prostě nadává vyčítá brečí a to kvuly ne tak závažným věcem proto si nedovedu představit jak moc velká scéna by stoho byla mám stoho strach a dost mě to trapy že mám před ní tajemství dlužím 100 000 splácím to ze svého kapesnyho takže to do rozpočtu nezasahuje ale i tak se desim dne kdy nato pride :-( poradíte co mám dělat? Mě je 34 a moji ženě 24 a přesto mám strach já nezvládám hádky vždycky se uzavru do sebe a nekomunikuji a to jí naštve ještě více 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.