Dobry den ,Meli jsme takove normalni manzelstvi

Pavla Krumpholzova zeptal se před 2 roky

Dobry den ,meli jsme takove normalni manzelstvi stalo se v manzelstvi spoustu veci ,pred 20lety z manzelovy strany byla nevera ,pak dluhy,mame spolu 4 deti ,no vsechno jsme prekonali ,jsme v manzelstvi 28 let ,pred 7 lety mi prisel do zivota muz zamilovala jsem se ,bral to jako flirt ,ale pozdeji z jeho strany taky rikal ,ze se do me zamiloval,no ale bylo to takove vite ja vdana on svobodny,mozna se nechtel ,ani vazat,ja jsem nakonec zustala s rodinou,i kdyz miluju tam toho milence ,ale mam spis ten problem zase zacit s manzelem sexualne zit,kdyz se to dozvěděl byl na me neprijemny ,byly tam facky ,chtela jsem odejit,ale kvuli tem detem jsem zustala ,,kdyz na me manzel sahne ,je mi to hrozne neprijemne ,zlouseli jsme sex ,a mam pocit jakoby me znasilnova,je to hrozne ,uz to psychycky nezvladam,muzete mi prosim pomoct.dekuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Pavli, 
bylo by třeba vědomé práce se srdcem, schopnost milovat, odpouštět, milovat sebe, své tělo, milovat manžela, jeho bytost… V principu je fajn milovat člověka, se kterým sdílím život…. je to možné? Byla by to cesta meditací a hry sama se sebou, s tělem… Máte na to chut vydat se na tu cestu?

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.