Dobry podviedol ma manzel s chlapami a ja som sa psichycky zrutila mozte mi pomoc este stale som snim nechce odist porate mi prosim som na antidepresivach

Psychologická, partnerská i manželská online poradna zdarmaDobry podviedol ma manzel s chlapami a ja som sa psichycky zrutila mozte mi pomoc este stale som snim nechce odist porate mi prosim som na antidepresivach
Monika zeptal se před 5 měsíců
1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 5 měsíců

Milá Moniko,
spolupracujte s někým z poradny pro mezilidksé vztahy, abyste si mohla ohledně nové situace urovnat myšlenky. Chápu, že nevěra bolí at je to s mužem či s ženou. Potřebujete se zorientovat a uspořádat život. Neznám vaše konkrétní okolnosti, proto vyhledejte někoho u vás v okolí. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.