Domácí násilí

Michaela Pužmanová zeptal se před 3 roky

Dobrý den, 
Rok a půl jsem žila ve společné domácnosti s mužem, který mě fyzicky i psychicky týral.😀Již několik měsíců se pokouším vztah ukončit ale nedaří se mi to.Agresivita mého ex přítele graduje pravě v okamžicích,kdy mu odporuji.Nechci se s ním stýkat ale pokaždé,když dojde k osobnímu střetu,nejsem schopná jakkoliv reagovat.Udělám prostě to, co chce a necítím se v tom vúbec svobodně.Cítím se do toho tlačená a vmanipulovaná. Minulý týden mi vyrazil dveře od bytu a ja vyskocila oknem v přízemí a než jsem doběhla na roh do krámu zavolat policii,ukradl mi on doma peněženku.Za tři dny přišel jako by se nic nestalo a já jsem nebyla schopná mu říct,že se s ním nechci bavit ,dokonce jsem ani nebyla schopná zmínit se o tom,co se stalo nebo si dělat nároky na svoje věci.Myslím, že mám nějaké trauma .Můžete mi poradit?Stává se toto obětem domácího násilí?Co mám dělat?On mi systematicky ničí život. Děkuji Ella

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.