dospela-zena-ktera-se-praleli-s-detmi-a-pubosema

torti llka zeptal se před 4 roky

Dobrý den, mám v sobě takové nevyřešitelné dilema a chtěla bych znát názor odborníka. Mám sestru cca 12 let, která se pohybuje ve sféře online her apod. Hraje momentálně minecraft a kontaktuje se s lidmi svého věku, avšak… jsou to doopravdy lidé jejího věku? Chtěla bych se v tomto dotazu především zaměřit na jednu ženu. Má sestra mi sdělila, že je v kontaktu se ženou (pro ní je to kamarádka), které je 30 let  – dozvěděla jsem se, že nemůže mít děti, má přítele/manžela, se kterým žije, pracuje z domova – jako účetní, ale hraje online hru téměř každý den. Co je na tom divného? Či ještě víc divného? Ta žena si volá s dětmi okolo 12 let téměř každý den a baví se s něma jako s rovnocennými (nejspíš?) Ne, že by bylo divné, že se baví s něma jako s rovnocenými, ale je divné to, že se \\\“vciťuje do jejich situace\\\“… Přitom ona sama v té situaci není. Místo toho, aby řešila své \\\“dospělácké problémy\\\“, řeší pubertální či dětské problémy…. Něměla jsem tu příležitost s ní osobně pohovořit, ale rozhodně mě to nenechává v klidu… Která normální 30 letá žena by tohle dělala? Chtěla bych znát názor odborníka, zda-li by mě to mělo znepokojovat a řešit to? Řešit to  svou sestrou, či si promluvit s danou ženou? Momentálně nevím, jak se v situaci zachovat, tak bych ráda ocenila nějaký odborný názor. Pro větší konkrétnost bych tuto ženu asi popsala (dle slov mé sestry): snaží se být přátelská ke všem – online, setkala ve v realu s jedním/ či dvěma osobami ze hry = potvrzení, že není žádná vymyšlená postava. Na závěr bych teda chtěla podotknout, že daná osoba o sobě tvrdí, že má určité genetické obtíže či dispozice, problémy, aby mohla se dále reprodukovat…  Kdo tohle sdílí každé osobě, kterou potká v onilne světě? Jsem opravdu rozrušená a nevím, jak na tuhle osobu reagovat a zda mé sestře zakázat se s ní \\\\\\\“vídat\\\\\\\“?v

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.