Dotaz

Markéta zeptal se před 4 měsíce

Dobrý den mám takový problém s mojí mamkou přijela na návštěvu a ještě jsem tu měla kamarády jelikož se slavily manželovi narozeniny popsala mu a došla si u nás na wc a všimla si že jsem nějak přibrala ona si domyslela že jsem těhotná což taky jsem jsem ve čtvrtém měsíci těhotenství a problém je že ona nechce abych měla rodinu jelikož jsem jako malá měla hodně operací já jsem jí jen řekla že jsem přibrala v práci jelikož dělám za pokladnou v Albertu a hýbu se tam minimálně což je pravda jenže vyplulo na povrch to že sestra děti mít může a já  ne a mě to přijde hrozně nefér já už byla dvakrát těhotná jenže jsem o to přišla samovolně a já si miminko hrozně přeju ale rodina mi to nepřeje zkoušela jsem si s nima i o tom promluvit jenže mě  nutí i do děložního tělíska a já ho nechci a prý že by mi ho i mamka se sestrou zaplatily ale já jim to prostě už nijak nevysvětlim že ho nechci a ještě kdyby se ptaly manžela tak by ho přinutily aby mě přesvědčil že to mám dát pryč a já už jsem z toho zoufalá a nevím co mám dělat 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 4 měsíce

Milá Markétko,
když to čtu, tak si fakt říkám, že se ten svět zbláznil. Pokud lékař nic nenamítá proti těhotenství, pak nerozumím chování vaší rodiny. Je to vaše volba a vy nesete případná rizika. S rodinou bych se na to téma asi v podstatě nebavila.  Zkuste se naučit držet své psychoenergetické pole při sobě – a propustit negace, která jste navnímala z okolí. Mohu nabídnout léčivou meditaci v té věci. Nebojte se mne kontaktovat. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.