Dotaz

Markéta zeptal se před 2 měsíce

Dobrý den minule jsem tu psala o tom že to nechtěly přijmout to moje těhotenství moje rodina ale  už to přijaly v pohodě teď mě trápí to že manželova sestra nechce aby byl zapsaný v rodném listě že by tam měl být zapsaný otec dítěte ale otec dítěte se toho zřekl jelikož nechce s tím nic mít společného jenže manželovi to nevadí tam být zapsaný ale jeho sestra to nechce pochopit a nechce mě ani v jeho rodině a řiká že kdyby to neplatil že by šel sedět ale to on ví jenže jeho rodina z něho dělá hlupáka jemu je 34 let a jeho sestře 29 let a přesto mu říká jeho sestra co má a co nemá dělat hlavně aby nebyl se mnou a aby se přestěhoval zpátky k nim 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 měsíce

Milá Markétko,
ze zákona stejně manžel v rodném listě bude zapsaný..
Duležité je, jak je to mezi vámi … jak jste se domluvili … 
Jeho sestra – to je její boj … 
Přeji vše dobré …

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.