dotaz

KRISTÝNA zeptal se před 11 měsíců

Dobrý den, mám problém se svým partnerem. V mládí byl velmi aktivní v oblasti marihuany a drog celkově. Velmi se srovnal až na tu marihuanu dnes je mu 33 let my jsme spolu 3 roky a ze začátku opravdu neužíval nic ani nepil alkohol nějak přehnaně moc. avšak poslední cca rok začal pít velmi, bez problému zvládne denně 4-5 piv každý den. celkem často chodí i s přáteli na zábavu na kterou odejde v 18:00 a vrátí se druhý den třeba v 7:30 ráno. Opět se vrátil k užívání marihuany a dokonce i k pervitinu ( to tvrdí že pouze jednou a že mu bylo tak zle potom že už to nechce), ale bohužel je agresivní hned začne zvyšovat hlas, bouchat dveřmi nebo do věci, křičet a podobně. je to už k nevydržení. nemáte prosím tip jak mu pomoci. Děkuji moc

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 11 měsíců

Milá Kristýnko,
pomáhejme tomu, kdo o pomoc požádá, kdo o ni stojí … Problém řeší ten, kdo ho má…  Koho trápí, že pije pivo a že zvyšuje hlas? Vás nebo jeho? 
Můžete spolu probrat – jak ho baví život bez alkoholu a drog a jak s nimi … A taky mužete vnímat jak moc vás ovlivnuje jeho konzumace … pokud vás to ovlivnuje,  jak mužeme pomoci Vám? 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.