dotaz

Veronika zeptal se před 3 měsíce

Dobrý den,   je mi 28, jsem z Prahy a mám o 22 let staršího partnera z Brna. Jsme spolu přes 8 měsíců. Je nám spolu sice hezky, ale bohužel už k němu nemám takovou důvěru jako zezačátku. Vloni mi sliboval plno věcí, které spolu podnikneme, jenže s těží splnil asi jenom 4…Je řidič u tamního DP, jenže po tom, co mu před 20 lety zemřel otec, tak trpí depkami. Ale už ty stavy se oddalují. Dne 13.01. je měl po 2 měsících. No a vloni měl celé září volno, tak nejdřív byl hodpitalizovaný v nemocnici, kde další den odešel na reverz, no a on měl poznámky, že mi vrátí věci, které tam u nich (bydlí s ním máma) mám od června, kdy mi partner oznámil, že ať si je tam nechám, že až příště budu u nich spát, tak ať se s tím natáhnu. Spala jsem tam od 14. do 15.06. Bylo to naposledy, co jsem u nich v bytě byla, a poprvé a, očividně, naposledy, kdy jsem u nich spala. Tak jsem mu pak ironicky poděkovala za ty jeho splněné sliby (které nesplnil), tak hned na mě, že si mám najít někoho mladého, že to stojí finance, které \“nemá\“ (Má, jen si je bokem šetří na karbonové folie za 60 000 na auto). On má se vztahy špatné zkušenosti, každá od něj kvůli depresím utekla, a to má třeba s tou svojí první ex syna, se kterým se 11 let neviděl, protože ta jeho první ex tomu synovi zakázala, aby se spolu stýkali. Nebo mi v létě 3x pozval na koupaliště na Rivieru, a jak to dopadlo? Ani jednou to nesplnil. A to mi i říkal, co vše vezme s sebou.. Ve třetině prosince mi oznámil svoji novou hlášku, že ho tak napadá, že si mám najít někoho mladého, kterého baví život, že on to má vše za sebou a teď už jen přežívá. Mě by zajímalo, jestli tohle říkal i těm svým ex, nebo jestli jenom mě. Nebo když máme výročí, tak mu popřeji a v duchu doufám, že mi taky popřeje. Obratem mi popřál jenom 1x, a to v tramvaji, když jsme jeli na autobus do Prahy. Jinak mi píše jenom \“Díky\“. A když mu třeba napíšu, že ho miluji a myslím na něj, tak se rovnou ptám, jestli on taky, protože by jenom poděkoval. Jak mám k němu vybudovat důvěru, když mi neplní sliby, a když je má splnit, tak se vymlouvá (čest těm 4 slibům, které splnil)? Mě to trápí a štve. Nebo v červnu mi slíbil, že mě vezme na chatu, koupi bílé grilovací klobásy, že je tam hezký západ slunce…Samozřejmě mě tam nevzal, protože ho chytaly deprese a byl k nevydržení, no a když měl celé září dovolenou, tak po tom, co odešel na reverz, jel na chatu, což mi oznámil jako hotovou věc, že tam jede s mámou. A přitom mi slíbil, že mě tam vezme, ale místo mě tam vzal mámu, se kterou se údajně hádá každý den. Co si o tom mám myslet? Mě už ten vztah přijde takový o ničem. A o sexu ani nemluvím. Ale to jsem zjistila, že je na vině psychika.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.