Dotaz

Novák zeptal se před 3 roky

Já (40) a manželka (39) jsme svoji á 12 let, známe se 17let, děti 11 a 13. Myslím si, že naše manželství je v pohodě, mluvíme i smějeme se spolu, v sexu nám to z mého pohledu klape, bydlení+ finance+ zaměstnání (oba) také dobré- prostě si myslím, že je vše o.k. Náhodou jsem se podíval do historie v počítači a zjistil jsem, že neustále hledá výklady karet, astrologii, horoskopy, numerologii. V horoskopech hledá svoje znamení zvěrokruhu, ale také jiné znamení a to není moje nebo partnerský horoskop pro svoje a to neznámé znamení. Také zadala na googlu „jak získat milence“. Kdybych se nepodíval do toho počítače tak žádné jiné indicie bych nepozoroval. Teď nevím jestli se jí mám zeptat- vypadalo by to jako šmírování a bez naprosté důvěry si vztah neumím představit. A nebo nemám řešit nic, protože je to jenom prázné serfování na internetu.- přece kdyby vzplanula k někomu jinému tak to neřeší přes horoskopy. Pořád se mi to honí hlavou, ale odpovídám si sám-kdyby to mělo váhu tak si po sobě smaže tu historii vyhledávání. Děkuji za odpověď. Jirka

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.