Duševní krize

ŠTĚPÁN zeptal se před 2 roky

Dobrý den, vůbec netuším jak začít ale asi rovnou problémem. Nedaří se mi udržet žádný vztah. Vím že vždy je chyba na obou stranách ale poslední dobou vím že za to mohu já tím že nedokážu důvěřovat. Začal jsem i žárlit dost i když neni důvod nebo když je vše vysvětleno stejně si myslím své. Mě už tohle nebaví a akorát  to u mě způsobuje deprese a pocit méně cennosti. Do toho se sypou problemy z práce teď korona do toho a další vánoce kdy budu sám. Jsem zoufalý. Zkoušel jsem odpustit bývalé a první přítelkyni která mě ukázala ze partnerky dokážou být potvory. Lhala a podváděla. Myslel jsem že by to mohlo být něco nevyřízeného z minulosti ale opravdu nevím. Děkuji za každou radu. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milý Štěpáne,
je třeba hlubinné vnitřní práce a to léčebné meditace na bolest ze vztahů s ženami, jít opakovaně do hloubky, a zároveň pracovat na sebelásce. Je to dlouhá cesta k sobě – ráda se s vámi setkám osobně či online, abychom probrali možnosti obecně i konkrétně. Budu se těšit. Obrázek s textem, co se fakt povedl je od Jana Volfa, co nemá rád golf:
o lásce

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.