Dusnost nedostatek vzduchu nedodechnuti

Sandra zeptal se před 4 roky

Dobry den mam problem cca mesic s uzkostmy, panickymy poruchamy a stresem. Lekarka mi predepsala AD Esctitalopram 10 mg Od doby kdy mi zacali tyhle problemy mam potize s dychanim pocit nedostatku vzduchu jako bych se nemohla dodychnout a obcas i ztizeny dech. Tyhle dychaci problemy mam ve dne i v noci porad. Kdomu me boli krcni pater a bederni. Nevite v cem je problem a zda se to da vylecit? Dohani me to k silenstvi nemuzu chodit ani ven. K psychologovy jsem objednana az za 2 mesice. Muze to byt z psychicke zateze nebo ne? Je mi 20 let . Dekuji. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 4 roky

Milá Sandro,
budete muset vzít aktivně péči o sebe…https://www.facebook.com/mirka.papajikova – třeba tato žena vzala péči o sebe velmi vážně a komplexně, když se potkala se zdravotními problémy…. ví, že neexistuje jednoduché řešení…. vydala se na cestu a  je dobře :) Můžete se inspirovat a nacházet vlastní cestu…. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.