duvera-ve-vztahu

Kamilka zeptal se před 11 měsíců

Dobrý den, již několik dní se trápím ve svém vztahu. Oba bydlíme v jiných městech a proto máme vztah na dálku. Na začátku ledna to mezi námi nebylo vůbec dobré a málem jsme se rozešli. Pak když jsem k němu přijela tak jsem v sobě již měla pocit nedůvěry a podívala jsem se mu do počítače na zprávy co si s kým psal. Objevila jsem tam 2 konverzace s jinými dívkami… psali si sexuální věci a kdy kdo má čas se sejít… toto jsem mu odpustila s tím, že mi slíbil že už se to nestane. Za měsíc jsem za ním přijela znovu a opět to samé… opět jsem mu odpustila. Obhajoval se slovy, že mě neměl u sebe a potřeboval ,,to’’, že je to chlap a tak (ptala jsem se jestli s nimi něco měl a přísahal že si s nimi jen psal) … byla jsem z toho velmi nesvá a ještě mi řekl, že si za to můžu sama, protože jsem se podívala. Teď to mezi sebou nemáme tak špatné, ale moje důvěra je k němu už nulová.. miluju ho, chybí mi a všechno. Jenže po tomhle všem jsem ze všeho jen ve stresu, nic mu nevěřím.. ani to když mi řekne, že jde sem s kamarádama, volal tomuhle a tak.. nevím vůbec co si mám počít.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 11 měsíců

Milá Kamilko, 
položme si otázku, co mu neveříte – nevěříte mu oddanost vám jako jediné ženě v jeho životě a to právem. Pokud vám řekl, že si za to mužete sama, protože jste se podívala, tak je to taky pěknej koumák. Co si počít? vědět, že je to takovej ptáček – nehledat v tom vztahu to, co on vám dát neumí. Vzít si z toho to, co vám dává. Je možné, že vy jste se tomu muži, tomu vztahu plně odevzdala, odevzdala se více, než muž vám, a to vás bolí. Je možné, že pro vás tímto vztah končí. 
Přeji vše dobré a držím palce pro vaši vnitřní změnu – bud vyrovnání svého nastavení vůči muži nebo odejití ze vztahu, protože nenaplnil vaši představu o úplné lásce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.