Dvojí život

Marie zeptal se před 3 měsíce

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem ohledně mého milence. Potkali jsme se. Já se zamilovala on tvrdí totéž, Já byla vdaná 17 let, on měl přítelkyni se kterou nebydli jen se navštěvují, tráví s ní víkendy. Takto to mají již 13 let.Já kvůli němu zničila své manželství. Ale on stále zůstává s náma oběma. Říká, že mě miluje, ale ji nechce ublížit, ale že jednou budeme určitě spolu. Myslíte, že má smysl v tomto vztahu pokračovat? Když jsme spolu cítím z něj obrovskou lásku a radost ze společných chvil. Ale pak jede na víkend k ní. Je to zvyk, nebo je on lhář a vyhovuje mu to tak? Děkuji za odpověď Marie 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 měsíce

Milá Maruško,
jakpak dlouho se to táhne? U mužů zvyk hraje roli … Jestli je lhář, to nevím … Doporučuji, abyste sama k sobě vnímala, kolik času chcete žít v tomto provizoriu… když se sama na to nacítíte a budete tomu vnitřně věřit, že ustojíte odchod – tak mu to můžete komunikovat. 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.