Ejakulace

Martulinka zeptal se před 8 měsíců

Dobrý den, měla bych dotaz ohledně mužské ejakulace. S manželem se milujeme rádi, penis má pevný a připravený. sex trvá klidně i přes půl hodiny ale skončí bez ejakulace. manžel tvrdí že si to i tak užil ale mě to trápí že neskončí ejakulací. prostě po delší snaze o ejakulaci opadne a změkne…..Zajímnalo by mne zda je normální ukončit sex bez ejakulace s normálním prožitkem…není to pokaždé, někdy se normálně udělá…Děkuji M.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 6 měsíců

Muže být. 
Tak, jako žena si užije milování bez orgasmu, i muž si muže užít milování bez ejakulace. Naopak – muži po ejakulaci často cítí vyčerpání, že přichází o sílu. Proto se učí pracovat se sexuální silou jinak. Dobré je, nevytvořit stres z toho, co je.  Pohledejte knihy od Mantak Chia – na uloz.to mužete stáhnout Multiorgasmický muž . 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.