ex partner je ke mně více než přátelský

Aneta zeptal se před 1 rokem

pěkný den. Obracím se na Vás s dotazem a pomocí. Můj (18) ex přítel (19) se se mnou rozešel v listopadu minulého roku – už je to nějaká doba, kdy jsme od sebe. Od té doby jsme měli jen pár konverzací, spíše jsme se nebavili. Pár týdnů zpět jsme opět navázali konverzaci, která nepřestala. Bavíme se o všem možném, vzájemně zahajujeme a vedeme konverzace. On mi také říká, že mi to sluší, že jsem šikovná apod. Pronáší, že čas, ldy si voláme, je jedna z nejlepších momentů jeho dne. Důvod rozchodu byl takový, že ke mně ztratil city. Nevím, jak si to všechno vzít, jsem zmatená. Mám to ještě pár týdnů nechat být, nebo si mám udělat jasno a zeptat se ho? Jsem totiž v zahraničí na 3 měsíce a jakmile se vrátím tak bych byla nerada, aby to mezi námi bylo jakkoliv špatné. Tím, jak se ke mně teď totiž chová, mě samozřejmě přitahuje. Milovala jsem ho doopravdy po dobu 1 roku našeho vztahu. Předem moc děkuji za odpověď :)

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Anetko,
nechala bych to plynout. Pravda je, že chlapec byl mladý a může dospívat… Jinak bych brala jako varovný signál, že city došly – to je projev určité citové nestálosti – může to být hledač věčného okouzlení – závislosti na zamilovanosti – to by do života nebylo dobré … ale vzhledem k věku bych trochu přimhouřila oko (trochu – ne moc) 
Moc nerozumím tomu, co myslíte tím, že by to mělo být mezi vámi špatné  … 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.