Feťačka?

Čiči zeptal se před 3 roky

Dobrý den, 
Procházím si teď zvláštním obdobím. Hodně užívám drogy. Trávu, zneužívám prášky a šňupu pervitin. Dřív jsem si myslela, že jakmile se dostanu do takové úrovně, že budu v koncích a budu troska, ale namísto toho, mě život baví a jsem šťastná. Ve škole mám dobré známky, mám dobré vztahy s rodinou a přáteli a daří se mi v životě. Vím, že za nějakou dobu přijde kolabs a vše se otočí, ale mám to takhle už asi půl roku a jsem doopravdy šťastná. Jsem zmatená z toho, že moje hlava funguje až v takových podmínkách. Je možné, že mi drogy nahradily běžnou léčbu? Trpím HPO, ADHD, úzkostmi, depresemi a panickými ataky. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.