Fyzické napadení po zjištěné nevěře

Jarka S. zeptal se před 3 týdny

Dobrý den, byla jsem manželovi nevěrná, vím, že to nebylo správné, ale bohužel jsem se zamilovala a nechala si pomotat hlavu. Manžel byl dosud nejmírumilovnější osoba, kterou znám, ale poté, co se nevěra provalila a jeho to totálně semlelo, jsem zažila něco, co už nikdy více zažít nechci. Samozřejmě v tom hrál roli alkohol, ale manžel to prostě neunesl a kromě šíleného slovního napadání a ponižování mě dvě noci po sobě v podstatě fyzicky napadl. Držel mě na posteli pod krkem, tahal za vlasy a chtěl znát jméno milence a další podrobnosti. Trvalo to celé asi 2 hodiny. Dostala jsem i pár facek. 
Máme dvě děti a dosud jsme nikdy žádný problém neřešili, kromě běžných domácích rozepří. Na jednu stranu mi něco říká, že jsem to v něm vyvolala já a že bychom se měli snažit o záchranu vztahu,což on chce, ale nevím co dál. On toho strašně lituje, řekl, že to bylo jeho největší selhání a že už to nikdy neudělá, ale…myslíte si, že když se to v něm jednou takto dokázalo probudit, že se to už nebude opakovat. Je mi to nesmírně líto, že jsem ho do této situace dostala, ale zároveň se bojím budoucnosti… Díky za Váš názor.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.