Hobby

niří zeptal se před 8 měsíců

Dobry večer já sbiram vojenskou techniku a jené vojenske věci či vybaveni zbraně a bajonety a tak dalé. Dělám to protože jsem chtěl jit do armady ale bohužel nemužu mám nemocne ledviny a nervi.A moje rodinna proto nemá pohopeni řikaji abych to přestal sbiratAle já jim řikam že to dělám protože jsem chtěl jit do armady ale nemužu.Že jsi tak vybijim svoji měnecenost.Jak mám vysvětlit rodinně že mně to dělá dobře kvůli tomu že jsem chtěl jit do armady ale nemužu tak jsi aspon tím sbiranim plny častěčne svůj sen.Ale lidí kolem mně proto nemáji pohopeni co mám dělát?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 7 měsíců

Mno Jiří,
píšete do psychologické poradny. Takže když víte, že je to zástupná věc na pocit méněcennosti, tak by bylo dobré si srovnat sebevědomí něčím jiným – něčím, co můžete …
Jestli chcete mermomocí do války, tak si cestu najděte … 
Ani já nemám pochopení pro orgasmus ze zbraní – asi byste si rozuměl s naším premiérem, který se blaženě usmívá u nábojí… 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.