holka

Adam zeptal se před 4 roky

Dobrý den, muj kamarad( jo fakt kamarad) nechce jít k psychološce ale má zřejme problemy jelikož ma rad jednu holku ale problem je v tom že jeho ona ne už jí to řekl že jí ma rád asi 2 měsice zpatky ale ona byla na něho hodna protože se bala že jsi něco uděla no prostě už jí ma rad něco malo přes rok ale ona jeho ne radili jsme mu at si najde nejakou jinou ale on pořad že ne že chce jen jí tak jestli by jste mi pomohli jak mu to mam řict bavil jsem se přimo s dotyčnou a řikala mi že snim chce byt jen kamaradka ale on to neumi pochopit tak bych prosil o nějkaou radu jo a ještě bych chtěl dodat že byl celkem v depresích předem děkuji.
 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 4 roky

Milý Adame,
je hezké, že se zajímáš o vztahy i o kamaráda. Když člověk má pocit, že je pro něj jen jedna možná dívka pro vztah, svědčí to o tom, že vztah s mámou není ok, neb pouze máma je nenahraditelná… z ostatních žen je třeba vybrat si tu, která má toho muže ráda. Když kamarád je takový přešlý z toho už rok, je to forma závislosti … měl by se naučit mít rád na úrovni srdce.
Můžete mu dát kontakt a můžu se mu online věnovat.
Přeji vše dobré.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.