horka

Horká zeptal se před 2 měsíce

Dobrý den, jsem s přítelem 4 měsíce a ještě neproběhlo pořádne milování, sex. On mě přitahuje a já prej jeho taky. Ale já bych to z nej potřebovala cejtit více že mě chce a stojí o mě a tak. Už něco málo proběhlo, ale není to pořád ono.. Já už si říkám co dělám špatně a jestli ho vůbec vzrušuji. On mi tvrdí že ano. Nevím si už rady. Mě je 28 a jemu 34 let. Děkuji za brzkou odpověď. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 měsíc

Milá Horká,
těžké to téma.  V sexualitě je třeba přirozenost a plynutí. Takto od pc těžko radit v jakém rozpoložení se kdo nacházíte a jak to mezi vámi frčí. Jakou dynamiku má komunikace mezi vámi, jak a kde se vídáte … kdybyste chtěli, ráda se s oběma setkám a proberu něco dohromady něco s každým zvlášt …
Princip, že žena potřebuje mužovu touhu je vcelku běžný. A jak je to s vaší touhou vůči němu?  i na vaši přitažlivost  jede sexualita.
Přeji ve dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.