jak dal?

Katy zeptal se před 3 roky

nemuzu mit druhe dite. Strasne se proto trapim uz roky, jakoby mi chybel zmysel zivota. Pripada mi, ze bez druheho ditete muj zivot nema zmysel. Jsem smutna, brecim, nic se mi nechce delat. Bez druheho ditete nedokazem zit. Nic ineho od zivota nechci, jen mit jeste jedno dite

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milá Katy,
člověk se trápí proto, co nemá a neraduje se z toho, co má …. když máme zdraví, považujeme ho za samozřejmost, když člověk o něj přijde, najednou ví, co je důležité ….  zkuste popřemýšlet o vděčnosti – najděte si články, videa na to téma ….  také doporučuji knihu Moc přítomného okamžiku – pracovní kniha …. Vhodné by bylo procítit větu: I když nemám druhé dítě, mám se ráda a přijímám se…. pokud to nejde a podíváte se na i uvedenou inspiraci v této odpovědi, můžete se objednat, třeba pak s tím společně hneme ….
Držím palce….

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.