jak-odejit-z-domova

Noel zeptal se před 2 roky

Dobrý den, je mi 20, chci odejít z domova a osamostatnit se. Rodiče jsou rozvedený, táta ani máma mě nechtějí pustit, když si (s prominutím) otevřu hubu tak jsem špatnej a fizicky i psychicky mě napadají.Jsem pro ně feťák jen proto že hulim trávu ano já vím že to není dobrý ale je to rozhodně lepší než brát silnější drogy. Už to psychicky nedávám, několikrát v noci se budím se slzami v očích utíkám do koupelny a brečím jak malý dítě (někdy ani nevím proč). Zakazují mi chodit ven, doma musím uklízet když neuklidím tak mě prostě máma zbije. Berou mě ještě jako malý dítě jenže to prostě nejde chci žít život podle sebe ne podle nich. Prosím můžete mi poradit jak odejít z domova když mám fakt hodně přísný rodiče? 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.