Jak překonat nevěru

Simona zeptal se před 2 roky

Dobrý den, moje potíže trvají již dlouho. Vše začala asi před rokem a půl. Manžel se ke mě a k dcerám chovat ošklivě, ignoroval nás, často odjížděl někam pryč apod. Po roce takového chování jsem na něj uhodila, že takhle už to dál nechci a co se tedy děje. On mi odpověděl, že už mě nemiluje, potvrdil mi moje obavy, že má milenku (už 4 měsíce). Dohodli jsme se, že se tedy rozejdeme. Nechtěli jsme to dětem říkat hned protože to byla doba kolem vánoc a tak jsme měsíc hráli šťastný pár. Manžel odjel na týden pryč a když se vrátil tak mi řekl, že se mnou chce zestárnout a umřít. Souhlasila jsem, že to spolu ještě zkusíme (přišlo mi líto zahodit dvacetiletý vtah a nezkusit to napravit). Teď je to půl roku a já mám pořád podezření, že se s ní pořád stýká. V hlavě mi pořád zní ta věta „Už tě nemiluji.“ Mám dny kdy je vše ok, ale pak stačí když vidím jak někomu píše sms a schová to když přijdu a vše je zpátky. Stavy úzkosti, nedokáži myslet na nic jiného než na to jak ho nachytat při činu. Potřebovala bych poradit jak z toho ven.
Děkuji Simona

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.