Jak sdělit parterovi, že ještě není zralý na výchovu dítěte

Psychologická, partnerská i manželská online poradna zdarmaKategorie dotazu: Partnerství a manželstvíJak sdělit parterovi, že ještě není zralý na výchovu dítěte
Lenka zeptal se před 10 měsíců

Dobrý den, mám mladšího nezkušeného partnera, který má výbušnou povahu a upřednostňuje přání své matky více než moje. Ve všem ho musím vodit za ručičku, ale zároveň by chtěl dítě. Jenže já se bojím, že vše pak bude na mě a na to dozajista nemám tolik energie. Nechci mu ublížit a zároveň bych se chtěla vyhnout ostrému konfliktu.Jakým stylem mu to mám sdělit, že ještě s ním dítě nechci? Předem velice děkuji za odpověď. S pozdravem Lenka.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 10 měsíců

Milá Leni,
je otázka, jestli je to vubec partner pro vás. Muž, který upřednostnuje matku a potřebuje vodit za ručičku – není plnohodnotný partner… že s ním nechcete dítě mi přijde jako váš pud sebezáchovy… pokud partner dítě chce, tak mu své pocity sdělte… mužete mne i kontakotvat: https://rovena.info/manzelska-poradna-praha-nymburk.html 
Přeji vše dobré. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.