Jak se odmilovat

Anonym zeptal se před 3 roky

Dobrý den 
Asi v prosinci sem se seznámila s mužem do kterého sem se velmi rychle zamilovala ikdyz sem se snažila tyto city potlačit nedaří se mi to . 
Potkavame se spolu jednou za měsíc jsme milenci a city k němu jsou stále silnější, ikdyz se snažím si je zakázat nedokážu to ale ani mu to nedokážu říct je to pro me začarovaný kruh . Nedokážu se sním přestat stýkat ale tuším ze kdybych mu řekla jak se cítím tak by me odmítl a nikdy se už semnou nechtěl vidět což je něco co nedokážu přijmout . Existuje nějaký způsob jak se odmilovat ? 
Nedokážu si představit ze bych se sním už nikdy neviděla ten pocit me strašně ubyji a nedokážu moc dobře fungovat, sem stále smutná a jedine na co myslim je on a naše společně strávené chvíle . Občas mám chuť jen ležet a brecet, nemám pomalu chuť ani jist . 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milá Anonymko,
jedete sebedestruktivní kruh závislosti. Je třeba na to se podívat touto optikou. Je třeba přenést pozornost k sobě a říci svému srdci, své duši, že je pro vás na prvním místě a že ji dáte vše, co potřebuje. To je cesta. Pokud na té cestě budete chtít podpořit, naučit se efektivní techniku tak, aby to nebylo jen v hlavě, ale i v srdci, můžete mne kontaktovat osobně nebo onliine. 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.