Jak to mám brát

Neřeš mě zeptal se před 2 měsíce

Dobrý den chtěla bych se zeptat. Líbí se mi jeden spolužák jménem Patrik Blaschke 18 je o rok starší než já. Strašně moc se mi líbí ale on asi odchází ze školy jelikož to řekla učitelka a já jak zavřel dveře od třídy začala brečet. Chci se zeptat čím to je nebo proč jsem se rozbrečela běžela jsem i na záchod abych se mohla vybrecet, i jsem se u toho klepala nevím co mi bylo. On si mě skoro vůbec nevšímá sem tam na mě promluví ale i tak ho miluju. Ale na druhou stranu sám od sebe mi napíše ale s velkým časovým odstupem. Třeba jsem si psali minulý měsíc a asi tak po 2 týdnech mi napsal znovu. V prváku se mě dotýkal hladil po vlasech rameni smál se na mě a teď nic. Mám hledat jinde nebo třeba budeme spolu??? Předem děkuji za odpověď goldova erika 😊 PS: někdy se  dívá na mě celkem dlouho 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 měsíce

Milá dívko,
šetři se svými city pro toho, kdo ti je bude věnovat soustavně … tady si asi vytváříš nějakou iluzi … 
Žij přítomností a tím, co je …  ne virtulitou ….

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.