Jak to myslel?

Petra zeptal se před 4 měsíce

Dobrý den, mám prosím dotaz. Před třemi týdny mi partner oznámil že se semnou rozchází, byli jsme spolu tři roky. Plánovali jsme společnou budoucnost. Já jsem mu bohužel zatajila, že jsem přišla o práci, měla jsem strach to říct a řekla jsem mu to až po pěti měsících, mrzí mě to a vím, že to byla naprostá hloupost. Kdyby šel vrátit čas udělala bych to jinak. Rozešel se semnou z důvodu ztráty důvěry. Říká, že nic jiného v tom není. Tohle je důvod rozchodu. Kterou jsem narušila já svým lhaním. Bolí mě to, mám ho stále moc ráda. Chápu jeho naštvanost. Chová se teď ke mně dost chladně, s odstupem. Jako by ho rozchod vůbec netrápil. Když jsem se dnes snažila zeptat na pár věcí, ujasnit si to a zeptala jsem se, jestli jsem pro něj „vzduch“ nebo jestli opravdu v něm city tak rychle vyprchali… Odpověděl mi vždy jen “ rozešel jsem se s tebou protože jsem v tobě ztratil důvěru, odpověz si sama“
Já v tom marně tápu a nedokážu teď najít v sobě odpověď. Jak to myslel? Předem děkuji za radu.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.