Janicka

Janicka zeptal se před 1 rokem

Ahoj ziji v zahranici a mam to jenom meho pritele. Jsme splolu 10 let. Nabidly mi praci v jeho kancelari na zaskok materske 10 mesicu. Jeho kolegine neni moc chytra ani pracovita. Proto delam vetsinu prace ja . Dlouho jsem nemohla pochopit proc vlastne ona ridi celou kancelar. Me od zacatku vyhrozuje pokud se nepolepsim budu vyhozena pres meho pritele a vsechny ostatni. Citim vsude silnou opozici, s pritelem jsem se rozesla protoze na me jenom rve  a stresuje me. Rekl mi ze mi sef vzkazuje ze mam drzet hubu a makat a mozna neodejdu se spatnym doporucenim. Porad jsem nechapala jak je mozne ze vsechny tak ovlada. Ted jsem to zjistila posila jim reiky a nebo lasku a to vsem. Mame tu vlastne jenom chlapy a my dve.  Nevim co mam delat, nikoho jineho tu nemam a k nemu jsem totalne ztratila duveru . On mi tvrdi ze je to vsechno moje chyba. 
 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Jani, 
omlouvám se, ale moc nerozumím dotazu… jaké máte možnosti? co cítíte? chcete jinou práci? chcete se vrátit do čr?  Popustte si fantazii, co by vaše duše potřebovala… 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.