Je cas odejit?

Alena zeptal se před 8 měsíců

Dobrý den, žije s přítelem 14 let máme 2 děti. Dostala jsem se do bodu, kdy mi vztah nepřináší žádné potěšení. Všichni říkají jak je přítel hodný.. ano je hodný a pracovitý. Ale je tak hodný, až to dle mého názoru přehání. Vždy mi vadilo, že si nikdy v rodině neuměl říct o pomoc..zena to přece udělá. Máme syna autismu, což je náročné. Ale přítel mě vysává, problémy se synem vždy musím řešit já. On je jen vyslechne a odkyve..no jo nedá se nic dělat. Co po mě chceš. Poslední dva tři roky jsem byla ráda, když je v práci. Ale poslední rok se mi vždy zkazí nálada když přijde z práce.. jsem pak nepříjemná ani nevím proč. Myslím, že nás dostihlo jeho zjednoduší ani všech problémů. Většinou toho moc nenamluvi, není prý o čem. Má cenu tento vztah ještě zachraňovat? Dekuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 6 měsíců

Milá Alenko,
takový smutný dotaz – obtížně se mi nachází, co byste si přála – více jeho aktivní účasti?  co se vlastně odehrává na emoční rovině mezi vámi?  chcete s tím pracovat? 
Můžete zajít ke mně oba? A udělat revizi vztahu a pojmenovat možnosti? – asi bych to doporučovala.
Přeji vše dobré.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.