Jen mě půl roku využíval pro svoje potěšení a pak mě odkopl

Psychologická, partnerská i manželská online poradna zdarmaKategorie dotazu: Psychické stavy a obtížeJen mě půl roku využíval pro svoje potěšení a pak mě odkopl
Nicole zeptal se před 2 roky

Dobrý den. Prosím o radu, už jsem zoufalá a mám deprese. V únoru jsem se seznámila přes blog s jedním mužem který byl starší o 14 let než já, jsem narozená v 90. letech. Je z adoptivní rodiny a uvědomila jsem si, že city mu chybí a neví, co je láska. Je i postižený, po dětské obrně, má vadu řeči, jednu ruku zkroucenou, ne moc atraktivní, přesto jsem k němu něco cítila. Poznali jsme se naživo, plánovali vážný vztah, on si mě chtěl vzít hned k sobě domů do bytu na prvním setkání a já s ním nejela nakonec. Posílal mi i nahé fotky, videa a onanoval, když se mnou mluvil do telefonu a já se chtěla bavit normálně, seděl i v bytě celý nahý. Potom mi napsal, ať už ho nikdy nekontaktuju a z toho jsem se psychicky složila a i po těch třech měsících se z toho nemůžu vzpamatovat a pořád brečím a do toho nemám ještě práci a tento nepříjemný zážitek mě poznamenal.  Už málo lidem věřím. Měla jsem ho opravdu ráda, on mi i volal a psal sms hnedle denně, psal emaily. Pak mě i udal na polici za stalking, přitom jsem se ho chtěla zeptat přes email na něco, jestli je pravda, že se v 15. letech miloval s učitelkou v kabinetu, ale vyvrátil mi to, ale on je nadržený a byl by toho asi i schopen a z toho jsem taky zdrcená. Prý mě měl rád, ale píše na blog jiné ženy, že po ní touží, chce mi ještě víc ublížit asi, jsou spolu v kontaktu a to je vdaná, má děti a přesto s ním taky flirtuje a píše emaily. Bojím se, že spolu něco budou mít, že jsou oba stejní a dokážou mít vztah jen na jednu noc. Jemu nedělá problém vztah na jednu noc, a když poznal, že já toho nejsem schopná, že mi jde o city, odkopl mě, urazil, že díky bohu, že se mnou se nevyspal a přitom chtěl prve hodně. Hrozně mě to poznamenalo na duši a nevím si rady. Byla bych moc ráda za Vaši odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Nicolko,
prosím vás, vy jste neropoznala, že jde o osobu vskutku naušenou, že to není muž pro vztah…. prosím vás, zabývejte se s sebou…. dejte si tolik lásky, kolik jste ji naposílala jemu – sezente si knihy Osobní síla, Láska duše od autora Sanay Roman
držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.