j***a@centrum.cz

Lea zeptal se před 3 roky

Dobrý den, už pár měsíců se setkávám s problémem který ve mě bobtná a já nevím co s tím dělat. Je mi 34 let, nikdy jsem nechtěla potomka, ale před více jak dvěma lety jsem potkala svoji životní lásku. Jsme spřízněné duše, tak moc se milujeme. Přítel byl přede mnou s ženou s kterou má pětiletého syna. Syn Nás občas navštěvuje, že začátku jsem s tím žádný problém neměla, ale poslední dobou i když se moc snažím mi hrozně vadí, když přijde mám hroznou úzkost a je mi vždycky do pláče, nevím co s tím dělat, je mi opravdu hrozně. S přítelem se skoro rok snažíme o dítě, ale marně, nevím jak s ním o problémů mluvit, vím že mě nepochopí, je to jeho dítě přece. Proto se obracím na Vás, na nějakou radu, pomoc.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milá Leo,
to, co zažíváte, je u žen velmi časté (jak kdyby to bylo nakodováno) – syndrom macechy z Popelky.  Zkuste se na ten příběh dívat, vnímat esenci vazeb, dejte té maceše porozumění – jako děti jsme ji neměli rády, že? Zkuste vnímat vztah Popelky k těm třem – ona toužila po přijetí, že? Co by se muselo změnit v té maceše? 
… Když v sobě tuto esenci macechy s láskou objevíte, přijmete, můžete si s tím hrát dál… když něco přijmete, poděkujete za to, že to vidíte, mužete to propustit ….
Obecně, je třeba přijmout a milovat muže i s jeho minulostí (miloval jinou ženu) a s přítomností (má syna)
Je možné, že pochybujete o své hodnotě, o své cenně: „mám se ráda a přijímám se, i když nemám děti.“ – na kolik procent je tato věta pravdivá … ?
Když budete chtít pomoci a podpořit v práci na svém vnitřním světě, můžete se objednat – přecijen osobní setkání s využitím některých technik, je něco jiného než online poradna.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.