Josef

Josef zeptal se před 5 měsíců

Je normální aby si v přítomnosti svého přítele který se stará vozí partnerku do práce všechno jí zařídí má jí rád téměř jí nosí na rukou aby ona si v jeho přítomnosti vypisoval s tím s kterým se rozešla a když se on naštve a hodně jí vynadá hájí se slovy je to jen už kamarád proč bych si s ním nemohla napsat není tam nic intimního nic ti do toho není to je moje soukromí je tohle v pořádku a jeden týden člověka miluje a druhý  jako by neexistoval stále řeší peníze ale jeho pokusila se o sebevraždu před 7 lety pak se léčila z alkoholizmu 7 let jí antidepresiva a prášky na spaní dost silné má to vliv na její chování ?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 4 měsíce

Milý Josefe,
jak se cítíte? Tak vypadá váš vztah? Máte pocit, že ta dívka je zpusobilá pro vztah, který byste rád? Myslíte si, že ji zchranujete? Mno, dopřejte i sobě…
Přeji vše dobré.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.