Jsem 2v1

Eliška zeptal se před 9 měsíců

Dobrý den, od té doby, co jsem přestala potlačovat to podivínství, které ve mě žije, mi přijde, že se neustále hádáme. My, tedy 2 části mě, jedna je obyčejná slušná 18 letá holka a druhá je spíš muž asi středního věku. Mám je ráda oba, ale někdy je toho prostě moc. Většinou funguju normálně, jako ta holka, ale mám období, kdy jsem jenom jím a to pořád myslím na vraždu, krev a uspokojení ze smrti. Nejhorší ze všeho je, když normálně žiju a on jenom komentuje. Já řeknu, že se mi něco líbí a on mi to v duchu zošklivuje. Řeknu, že miluju, on jako ozvěna šeptá: nenávidím.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 měsíců

Milá Eliško,
z dotazu mi není jasné, co byste ráda … tak trochu mám pocit, že vám to vyhovuje … je v pořádku, že je máte oba ráda … ale nejsem si jistá, zda je zcela optimální být rozštěpená … a je to skutečně vnitřní muž, kterého chcete živit ?… to že je, že o něm víte, je v pořádku, jen je otázka, co dál…
Přeji vše dobré. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.