Jsem na ostatní zlá

Klára zeptal se před 3 roky

Dobrý den Paní doktorko,
vlastně ani nevím jak svoje pocity vyjádřit. Nedokážu vydržet sama se sebou. Hledám konflikty kde nejsou a sama vyvolavam hádky. Nevím proč. Ikdyz mě to pak mrzí a omluvím se v tom daném okamžiku hádky mi to přijde jako, ze je to správně. Mám přítele, který mě šíleně miluje a je na mě strašně hodný jako ještě žádný muž nebyl. Každý si ze mě dělal jen hadru na zem. Bohužel máme problémy a to samozřejmě z mé strany. Je odměně starší a mě vytočí každá blbost. Například, že něčemu nerozumí místo toho abych mu to vysvětlila a byla trpělivá ( což v jiných věcech jsem opravdu hodně) tak na nej začnu být zlá naštvu se a je problém, když se s ním začnu hádat on se snaží vše urovnat, ale já místo toho do nej ještě více šiju (nevím proč) jsem “agresivní” tohle mám i s mámou a kamarádkami. Potřebovala bych pomoct poradit co mám udělat proto aby se to zlepšilo .. nedokážu to sama ovlivnit .. Mám velký problém i sama se sebou. Přijde mi, ze mě nikdo nemá rad a připadám si méněcenná. 
Předem děkuji za odpověď 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milá Klárko,
je cenné, že si svůj problém uvědomuješ a chceš na sobě pracovat… asi vám to bude připadat jako klišé, ale jako nejefektivnější mi přijde pravidelně spolupracovat s psychoterapeutem. Mohu vás naučit přístup k sobě, jak se na svou psychiku dívat … jak s ní pracovat… vhodné je rozvíjet sebelásku a zároven vnímat v sobě různé části a nahlížet na to, co která část potřebuje v léčebné meditaci…. 
Když se budete chtít domluvit, můžeme se sejít osobně v Praze nebo v Nymburce nebo i online https://rovena.info/psycholog-online-na-telefonu.html 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.