Jsem zamilovana do sveho šéfa

ALLIE zeptal se před 3 měsíce

Dobrý den, potřebovala bych radu, jak se „odmilovat“od svého šéfa.Nastouopila jsem před půl rokem do nového zaměstnání. Můj nadřízený se mi nijak nelíbil, dokonce byl na mě hodně nepříjemný, dost mě dusil,  jenže pak jsme se na jednom večírku začali více bavit, a od té doby jsou to pohledy do očí, které trvají 5 vteřin, někdy, když mi něco podává, dotkne se mých prstů…já jsem se strašně zamilovala, musím podotknout, že mi je přes čtyricet a jemu o trochu víc. Oba jsme ve vztahu. Nikdy jsem mu neřekla, že jsem zamilovala a on taky mlčí, což v jeho pozici chápu. Jen si zkrátka nevím rady, jak se odmilovat, ikdyz vím, že to je nereálné, tak neustále na něho myslim, rano, moje první myšlenka patří jemu a večer to samé. Myslím, že takhle zamilovana jsem ještě nikdy nebyla. Děkuji za radu.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 měsíce

Milá Ali,
chápu, že zamilovanost s člověkem mává… a může bohužel ohrozit váš stávající vztah … byl do té doby funkční? Doporučuji věnovat se svému základnímu vztahu. Pokud by vás zamilovanost dále ovládala nevhodným způsobem, doporučuji změnit zaměstnání. I když to může chvíli trvat, když nebudete v kontaktu, postupně se odmilujete …
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.