kam-se-mam-obratit

Michaela zeptal se před 4 roky

Dotaz: Dobrý den,mám asi některou poruchu osobnosti. Můj problém je že mám permanentně špatnou náladu bez příčiny. Pak reagují i na prkotiny nekontrolovatelnym krikem až hysterickym. Bohužel to nejde vůbec ovlivnit. Poslední dobou se to stupňuje je to horší. Rozpadl se mi kvůli tomu vstah a ublizuji tím i synovi. Mám to asi od 20let.Vim ze to pramení nejspíše z dětství. Nebylo vůbec hezké. Ale v mém životě už je to nesnesitelné a nevím co S tim. Začínám se za to nenávidět a upadat do smutku.Uz nevím kdy mám dobrou náladu a radost ze života. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 4 roky

Milá Míšo, 
doporučuji kombinovat péči farmakologickou s péčí psychologicko-psychoterapeutickou. Co to přesně znamená? Zajít s k psychiatrovi a nechat si předepsat vhodná antidepresíva – nestydte se – je přirozené nechat si pomoci i v oblasti péče o zdraví… vhodná by byla i soustavnější psychoterapie, na které se budete věnovat svým pocitům, které si nesete celoživotně, spouštěčím – říká se tomu psychoemoční mapy…. pokud budete chtít, můžeme se domluvit na setkání živém, nebo online.  https://rovena.info/kontakty.html    https://rovena.info/psycholog-online-na-telefonu.html  
Přeji vše dobré.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.