Karča

Karča zeptal se před 1 rokem

Dobrý den,
Potřebovala bych poradit, jsme s přítelem dav roky a máme před svatbou. Máme harmonický vztah vše klape, dost spolu komunikujeme, trávíme spolu hodně času a myslím že vzájemně se opravdu milujeme. Vím že on má spoustu kamarádek z VŠ se kterými v minulosti spal a pořád tak nějak s nimi v kontaktu je. I když už jsou to dnes mámy od rodin a mají své partnery pořád se kamarádské vztahy udržují. Stalo se to že jsem přítelovi byla nevěrná, stalo se to v opilosti. Ano vím že alkohol neomlouvá, ale já z toho neměla vůbec žádný zážitek. Jednalo se opravdu jen o fyzický kontakt dodnes nevím ani proč jsem to udělala. Ale zatím že alkohol moje zábrany uvolňuje zatím si stojím. Jen bych chtěla radu zda opravdu srovnat se sama se sebou a nic neříkat, protože jde jen o to abych ulevila sama sobě, ale přitížím partnerovi. A jak říkám já ho miluju , možná teď ještě více a uvědomila jsem si co pro mě dělá a tak. Ale žere mě svědomí a výčitky, které jsou ale pouze jen moje. A tak si myslím že by bylo špatné se mu svěřit a zklamat ho. protože jsem si naprosto jistá že se to opakovat nebude.
Děkuji za odpověď

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Karčo,
kloním se v tomto příběhu k tomu, co říkate: “ srovnat se sama se sebou a nic neříkat, protože jde jen o to abych ulevila sama sobě, ale přitížím partnerovi.“
Jste chytrá holka… Když budete chtít, můžeme to probrat spolu – online nebo naživo …
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.