kluk

Lucie zeptal se před 2 roky

Dobrý den,  jmenuji se Lucie. Je mi 18 let. Chtěla bych Vás požádat o radu ohledně kluka. Mám doma psa, se kterým chodím do jednoho zverimexu nedaleko našeho domu. Začal tam pracovat brigádně kluk, který se mi už od první chvíle strašně líbí. Vždy je velice milý, ochotný a usměvavý. Ráda bych se s ním seznámila a začala i třeba víc bavit. Zjistit, jak se jmenuje, jestli má holku😅,… prostě navázat kontakt, ale nevím jak to mám udělat. Jak mám navázat téma, abychom se začali nějak víc bavit, aby se mě třeba taky zeptal jak se jmenuji… Předem děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

MIlá Lucko,
tak nějak je lepší, když si kluk uloví holku, ale to neznamená, že holka ho nemůže nahodit udičku… on by se měl chytit  a vzít iniciativu… Doporčuji knihu: Mars a Venuše si spolu začínají. 
Můžeš si vymyslet seminární práci založenou na dotazníku a požádat ho o rozhovor dotazníkový…:) 
Když nepřevezme iniciativu, je to info pro vás, že by vám v tom vztahu stejně aktivita od něj chyběla :)
Přeji vše dobré.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.