komunikace-dotaz

Adéla zeptal se před 1 rokem

Dobrý den,rozpadá se mi rodina před očima.S chlapem není žádná komunikace,takže vždy když přijde problém,vyplyne to v hádku,při které každý odchazime.Já doma dělám vše sama,chlap je přes týden v práci a o víkendu je naše aktivita nulová.Fyzický kontakt mezi námi taky na bodu mrazu.Mluvení o našich problémech nepřipadá v uvahu,chlap prostě neumí komunikovat.Máme každý svou uzavřenou bublinu,ve které žijeme.Pohlazení,objetí to jsem nevidela posledních pár let.Horší vec je,že chlap je takto spokojený.Když dojdeme do fáze,že mu reknu,že půjdeme od sebe,tak se na týden začne \\\“snažit\\\“ a pak jedeme zase opet to same dokola.Už nevím kudy kam.Vztah nechci zahodit uz jen kvůli tomu,že mame rok a půl starého syna. Ale asi zřejmě není návratu k lepšímu vztahu..

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 12 měsíců

Milá Adelko,
popsala jste to dost neřešitelně. Chápu smutek nad rozpadem mladé rodiny. Můžete společně projít videokurz pro páry, můžete zajít do partnerské poradny…  a stanovit si dílčí cíle.
Přeji vše dobré. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.