Komunikace ve vztahu

Jirka zeptal se před 2 roky

Dobry den. Snazim se ale uz nevim jak odnaucit pritelkyni jedne veci. Kdyz neco resime a ptam se na veci ktere mi nejsou jasne tak mi bud odpovida otazkou \“no a co ty\“ a nebo neodpovida vubec,mlci. Je ji znamo ze me tim vytaci a mlci,stejne mlci… Dalsi vec je ze mi neni schopna rici ze ji treba na me neco vadi,opet mlci,potlacuje to v sobe. A ja se od ni dozvidam co ji vadilo az v momente kdy me za to uz potrestala( napr.odejde bez toho aniz by neco rekla a vrati se rano). Ja zacnu se ji pak ptat,ona na to odpovi otazkou \“a co ty\“ nebo mlci a kruh se uzavira ;-) Myslim ze osobni setkani by bylo lepsi. Dekuji 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

MIlý Jirko, 
občas také nerozumím tomu, proč se lidé chovájí nekonstruktivně  a nespolupracujícně … je možné, že má vnitřně velmi malou energii, sílu … a že nemá ani ty optimální postoje … můžete vyzkoušet společně poradenství, které by se mělo kombinovat s individuální terapií – záleží však na motivaci … Uvidíte, jak se dané bude vyvíjet … bez aktivního prosociálního přístupu se obvykle situace zhoršuje.
Přeji vše dobré…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.