Konverzace v mobilu partnera

Tereza zeptal se před 3 měsíce

Na dovolené při stahování fotografií jsem náhodně objevila konverzaci na WhatsApp partnera s bývalou kolegyní. Neměl uloženo jméno, jen číslo. Je o 20 let mladší než on, vykali si, ona mu poslala foto sebe v plavkách, z dovolené ….On ji poslal foto sebe v oblečení na sál, že jde z gynekologie, ona mu napsala, byl jste si zmenšit penis? Psal ji, myslel jsem, že jste na mě naštvaná, ona že ne, že toho má hodně a je jí hloupé psát večer když má vedle sebe mě. Také  vzpomínáte jak jsme v pátek chodili na chlebíček? Partnerovi jsem to řekla, udělal strašnou scénu, že o nic nejde ale nesnažil se mi to vysvětlit. Od té doby na to musím pořád myslet. Taky mu to občas „střelím“, něco o ní…strašně zuří, že tomu nerozumím, nic s ní neměl.  Na druhou stranu mi řekl, že je jeho typ…a na mě řve, že se odstěhuje…nic se s ním nedá rozumět řešit. Nevím co s tím. Od února se strašně změnil, je arogantní, stouplo mu sebevědomí….Jsme spolu 16 let. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 měsíce

Milá Terezko,
nemilé – působí to jako manželská krize – zkuste si projít testík
Proberte to s ním a ráda vás oba potkám v poradně. 
To, že věnujete pozornost té kolegyni, ubližujete sobě. 
Přeji vše dobré. 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.