KONZULTACE

wasfi atassi zeptal se před 3 roky

Dobrý den . Jedná se o mého syna , bude mu 36 , má doktorat elektro inž. promoval s červeným diplomem , velice chitrý ,během studia mu začaly mu padat vlasy , měl z toho nočni můryy ztratil chut do života , seznamil se s divkou u nás v syrii ale ona ho zklamala , od té doby má pocit že ho žádná nechce , žije v zoufalství a pořád si myslí že nic nedokazal v tom životě žijeme s nim s manželkou v jeho bytě v brně , ted ho napadlo se odstěhovat a bydlet s kolegy z práce . problem že ho nemůžeme  dostat  aby návštivil doktora . je v depresi a nevime s nim rady přítom má moc dobrou práci .  rád bych od Vás slyšel nějakou radu a děkuji předem

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milý Wasfi,
věřím, že pro něj bude osamostatnění a život s kolegy krok správným směrem… Víte, každý si svou cestu tvoří sám, když cítí, že potřebuje pomoc, vyhledá ji…. může i sám hledat cesty, jak se sebou pracovat – rozhodující je motivace….
Je potřeba přijmout, že on svůj život tvoří podle svého, že vy za něj život neodžijete… to je úděl rodičů… 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.