Kríza vo vzťahu, pauza

Magda zeptal se před 2 roky

Dobrý deň,s priateľom sme spolu 2 roky.Ja mám 19 a on 20.Nebývame spolu,ale sme spolu každý deň.Náš vzťah nikdy nebol dokonalý,hádali sme sa často kvôli hlúpostiam.Ale inak sme boli šťastní,rozumieme si,dokázali sme sa porozprávať o vsetkom,mali sme veľa zážitkov,chodili sme na výlety.Som dosť výbušná povaha, keď ma niekto naštve vybíjam si zlosť na ňom a povedal mi,že ho to dosť ničí.Pred rokom sme mali krízu-dali sme si týždennú pauzu-tvrdil že ma už nemiluje. Po pauze mal stuzkovu,nechcela som to zrušiť na poslednu chvíľu,tak som tam s ním išla.Keď sme boli už trosku v nálade povedal že ma stále miluje,že sám nevie prečo mi povedal že nie.Potom to zas chvíľu bolo medzi nami super,snazila som sa ovládať a aj sa mi to darilo,ale ako to u mna býva po nejakom case som sa snažiť prestala-nedošlo mi že to môže skončiť rovnako.A teraz to prišlo zas,ale už to trvá dlhšie.Možno to je aj tým že mame rovnaku pracu,takze sme spolu cca 10 hodín denne.A zrejme si aj lezieme na nervy.Vidím na ňom, že ho tá práca nenapĺňa,chodí odtiaľ zničený a mozno to ma niečo spoločne aj s tým ako sa cíti,že nežije ale len prežíva.Chodí do prace pred východom slnka,príde po západe-takze zo dňa nemá v podstate nič.Rozhodol sa zmeniť prácu, tak som zvedavá.Už sa so mnou skoro ani nesmeje, nedá mi pusu,neobjime ma,keď mu navrhnem že môžeme ísť niekam spolu(dovolenka)povie že mu to je jedno,že kľudne.Navrhla som aj paroveho psychológa, na čo mi povedal,že si nemysli že nám niekto ešte pomôže.Ale rozísť sa so mnou nechce.Vždy keď teraz príde situácia ktorá ma rozčúli,snažím sa hneď ukľudniť.Povedal,že si to všimol, že sa mu to páči,ale že to už ako keby nevie až tak oceniť.Že ma pocit,ako keby sa v ňom niečo zlomilo.Rozprávať sa s ním o tom moc nedá,tak som mu navrhla pauzu.Mame podobne názory,pohľad na budúcnosť,cestovanie,bývanie,rodinu.Ako dlho ma asi trvať tá pauza?Ďakujem vopred za odpoved.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.