krize ve vztahu

Michaela Heierova zeptal se před 4 roky

Dobrý den,s partnerem jsem byla 11 let.Mame spolu ročního kluka.Ted se semnou rozešel z důvodu že má ke mně odpor a nemůže semnou ani spát. Ale nemá problém nadále semnou prozatím bydlet.Muj dotaz zní dá se s tím něco dělat?Mám ho moc ráda a nechtěla jsem o něj přijít. Nejspíše se tak stálo kvůli mě povaze. On je klidný člověk a nemá rád když někdo po něm něco chce.A nesnese kritiku. Nerad komunikuje tudis vše jsem musela z něho pacit. Děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Nejlepší odpověď
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 4 roky

Milá Míšo,
pravděpodobnost nevelká. Doporučuji návštěvu poradny nebo konzultaci https://rovena.info/psycholog-online-na-telefonu.html , možná by pomohla vnést více jasna do situace vašeho vztahu a duše partnera.

Nebo zkuste také najít odpověď v článku vše o manželské krizi.
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.