krize-ve-vztahu

xoxo zeptal se před 2 roky

Dobrý den,  ani nevím kde začít. Jsme spolu s partnerem téměř 8 let. Poznali jsme se v Praze, kde také máme zaměstnání a podnájem, přítel je ale srdcem ve svém rodném městě, kam by se chtěl v brzké době přesunout. Myslela jsem si, že to zvládnu a půjdu s ním…měli jsme vše dobře naplánované… rozhodli jsme se v jeho milovaném městě koupit byt, založit rodinu a spokojeně si žít..ale… po třech letech trápení jsou šance na rodinu mizivé…zbylo jen prázdno a mezi námi se otevřela obrovská propast…před dvěma lety jsme měli velkou krizi..skoro jsme se rozešli, neb partner řešil krizi v náručí jiné slečny (dodnes tvrdí že k sexuálnímu kontaktu nedošlo…) vzhledem k tomu, že se jednalo o bývalou přítelkyni, ruku do ohně bych za to nedala a dodnes to vnímám jako obrovskou křivdu a zradu. Nyní jsme se opět ocitli v krizi, nedokážeme naslouchat jeden druhému a jsme již několik měsíců na bitevním poli.. jsem už vyčerpaná, úplně jsem se ztratila sama v sobě…mám hrozné psychické stavy..nepoznávám sebe…nevím, kde je pravda a co je správné…. nemám důvěru a vidinu na život jaký chci (svatba, rodina i když za to přítel nemůže)..mám se všeho vzdát a následovat ho … žít v \\\“jeho světě\\\“ a smířit se s tím, že budu mít vedle sebe člověka, kterého mám ráda bez nároku na rodinu ?.. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá xoxo,
pokud to uděláte v energii, ve které jste psala tento dotaz, nebudete patrně spokojená, protože v tom cítím energii oběti … nevím, co máte dělat, je ale třeba, abyste byla v souladu se sebou … pokud je váš vztah jako bitevní pole, není to ok … aby se to změnilo, předpokládalo by to hodně práce každý sám na sobě, naučit se komunikovat …
mužete se objednat třeba i na https://rovena.info/online-manzelska-poradna-online-poradna-pro-pary-a-partnery.html
přeji vše dobré
 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.