krize ve vztahu

Věra zeptal se před 7 měsíců

Dobrý den, jjsme s manželem 13let V poslední době se často hádáme, vždycky to vznikne z hlouposti,  Hádky jsou u nás založený na slovíčkach. Když se o něčem bavíme a já odpovím jinak než si myslí, už vidí že jdu proti němu a začne mi vše vyčítat, křičí, Nadava a chce se rozejít. Vidí mě najednou jako bych byla ta nejhorší na světě. Vím že trpí depresemi, jen to nechce řešit a ani si to nepřipouští. já nevím jak na jeho slova reagovat abych nedávala  svymy slovy vysvětlení pocit vymluv,jak tvrdí  manžel. A mlčení je také špatné přeci a z toho pak vznikají hádky plný zlých slov. Jak si s tím poradit aby se člověk nebál cokoli říct, aby to neřekl špatně. Děkuji moc  za odpověď 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 6 měsíců

Milá Věrko,
doporučuji manželskou poradnu https://rovena.info/manzelska-poradna-praha-nymburk.html 
napište mi email, mohu vám zaslat link na lekci o partnerské komunikaci. 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.